Про нас

Реабілітаційний центр «Ісуса Агнця Божого» з'явився у відповідь на проблему наркоманії та алкоголізму, що захлеснула країну, а також ряд соціальних проблем, які стали причиною того, що деякі люди були залишені один на один з їх залежністю або неміччю. Ці люди, як правило, втратили все: сім'ю, роботу, житло, здоров'я та головне - віру в себе. Вони давно розучилися посміхатися і не вірять, що у них є майбутнє.

Реабілітаційний центр «Ісуса Агнця Божого» був заснований 1 серпня 2009 року в місті Старокостянтинів, Хмельницької області Римо-Католицькою церквою, зокрема, Школою Християнського Життя і Євангелізації, Орденом Братів Менших Капуцинів, а також Месіанською Конгрегацією «Живий Ізраїль» для проведення активної благодійної діяльності серед малозабезпечених, незахищених верств населення та інших осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги для їх подолання. Тут, поряд з тимчасовим житлом і харчуванням, потребуючим надають духовно-психологічну допомогу:

  • постійне духовне спілкування зі священиками (як індивідуально, так і в групах);
  • спільна і особиста молитва;
  • спільні духовно-просвітницькі заняття;
  • пропагування здорового способу життя в суспільстві на основі Римо-Католицького вчення;
  • спільна праця;
  • формування позитивного ставлення до життя і суспільства.

В Реабілітаційному центрі «Ісуса Агнця Божого» на духовній реабілітації може перебувати до 40 осіб (чоловіки і жінки).

Реабілітація проходить без будь-яких медичних препаратів. Головне, щоб людина пізнала Божі істини і Божу мудрість (через Святе Письмо і молитву), застосовувала їх, по-іншому ставилася до близьких людей, до життя, і свого місця в ньому.

Трудова терапія дає знання та навички для подальшого життя реабілітантів, дає відчуття задоволення результатами своєї праці, а також почуття самореалізації та затребуваності.

В Реабілітаційному центрі «Ісуса Агнця Божого» діють певні правила, які зберігають членів спільноти від залежностей, а також покликані зберігати їх братські відносини.

Рекомендований термін реабілітації - 12 місяців.

У вільний час - спорт, читання, спів, особиста молитва.