Що поганого в «парочці келихів?»

Тема алкоголю продовжує розділяти християнське суспільство на дві частини, які сперечаються про те, що правильніше - повне утримання або помірність.

Одна людина запитала Біллі Грема:

“Я хочу, щоб моя дружина відстала від мене. Вона каже, що мені потрібно лікуватися від алкоголізму, але я можу зупинитися будь-якої миті, коли захочу. Що поганого в парочці келихів?”

Біллі Грім відповів:

Що поганого у Вашому випадку – очевидно: той факт, що Ви випиваєте, явно заважає Вашому життю та Вашому шлюбу. Якби це було не так, Ваша дружина не турбувалася б так, але вона любить Вас, переживає за Вас та ненавидить те, що алкоголь робить із Вами.

Але є ще щось погане у Вашому випадку: алкоголь спотворює Ваші судження, змушуючи Вас вірити в те, що насправді не є правдою. Ви кажете, що можете зупинитися будь-якої миті, але чому ж Ви цього не робите? Я підозрюю, що справжня причина полягає в тому, що Ви не можете. Ви стали занадто залежні від алкоголю, щоб бачити себе тверезо з боку. Замість того, щоб подивитися в обличчя своїм проблемам, Ви намагаєтесь затуманити свій розум та уникати думок про них. Проте, насправді Ви лише погіршуєте ситуацію. Біблія попереджає:

«Вино — глумливе, сікера — буйна; і кожен, хто захоплюється ними, нерозумний.» (Прип. 20,1)

Але не зрозумійте мене неправильно і не подумайте, що я намагаюся змусити Вас відчути себе винним, тому що це не так. Найважливіша істина, яку я можу сказати Вам, полягає в наступному: БОГ ЛЮБИТЬ ВАС І ВІН ХОЧЕ ВАМ ДОПОМОГТИ. Ось чому я закликаю Вас чесно визнати, що Вам потрібно перемогти свій алкоголізм та просити для цього про Божу допомогу.

Почніть з того, що попросіть Ісуса Христа увійти у ваше життя і Він прийде. Він не тільки зітре минуле, але й дасть Вам нову любов до інших людей та нове бажання жити так, як слід. А якщо Вам потрібна професійна допомога, щоб упоратися зі своєю проблемою, попросіть Його направити Вас до правильної відповідної програми у Вашій громаді. Нехай благословить вас Господь!

Залишити відповідь