Свідчення і молитви наших реабілітантів

У квітні та травні 2019р. чимало наших підопічних приступило до Святої Сповіді та Святого Причастя Тіла та Крові Господа Ісуса Христа. Деякі з них зустрілися з Ісусом таким чином вперше у житті. Ось, що вони сказали на моє – як капелана Реб-центра – запитання:
«Що ти хотів би сказати Ісусу з цього приводу?»

(Олександр)

Ісусе, дякую Тобі, що Ти прийняв мене таким, яким я був. Дякую, що Ти мене витягуєш з болота, в якому я був. Я Тобі дуже дякую за це. Хочу, щоб Ти постійно був зі мною, постійно дивився на мене та постійно вів цією дорогою, якою Ти захочеш, а не я захочу. Амінь.

(Віктор)

Раніше я сповідався та причащався, але не розумів суті сповідання гріхів. Мені задавали питання, але я не розумів до кінця того, що я роблю. Коли я прийшов сюди, я пізнав Ісуса. Я зізнався перед священиком в своїх гріхах, прийняв Святе Причастя та відчуваю благодать, яку Ісус посилає мені.
Я пізнав Тебе, Ісусе. Ти відкриваєш мені очі, спасаєш мене. Ти навчив мене наново сміятись. Вселив мені надію та ввів на Свою дорогу. Я так вдячний Тобі, Ісусе!

(Іван)

Спасибо Тебе, Господь, что - несмотря на нашу злобу и беззакония – пришел к нам, чтобы мы имели исцеление. По благодать Ты даёшь нам Своё Тело, которое нас очищает из грехов наших. Спасибо, что Ты нас простил, что нас научил жить с нашими страданиями. Ты показал, что это возможно. Иисус, спасибо Тебе за Твоё милосердие, за Твою благодать, Господь!

(Алла)

Прошу Тебе Ісусе, навчи мене любити Тебе, служити Тобі та іншим людям. Дякую Тобі за те, що Ти мене любиш.

(Роман)

Хочу подякувати Тобі, Ісусе, що Ти мені простив моє гріхи та прийняв до Себе, явив Свою милість. Ісусе, я люблю Тебе за те, що Ти мене спас й врятував, тому що я своїм колишнім життям дуже Тебе зневажив.

(Іван)

Ісусе, я хочу Тебе більше пізнати, що з Тобою було, як Ти жив на землі, що Ти зробив ради мене. Ти змінив моє життя, яке так відрізнялося від Твого життя. Дякую Тобі!

(Юрій)

Дякую Тобі, Ісусе за прощення моїх гріхів, що Ти підняв мене з ями залежностей, за звільнення. Щодня зціляєш мене та допомагаєш мені на путі в Твоє Царство небесне. Тому я молю Тебе, Ісусе, всім серцем своїм, всією душею та думкою своєю.

(Назарій)

Ісусе, я люблю Тебе та дякую Тобі за Таїнство покаяння, за те , що Ти забрав кожен мій гріх та очистив моє серце Своєю Кров’ю. Через Таїнство сповіді Ти показав мені, що таке духовна чистота, духовна свобода. Ти на хресті відкупив мій гріх. Дякую Тобі за надприродною любов та мир в серці. Дякую Тобі також за чесноти.

(Микола)

Коли я тут повірив в Ісуса, то Він дарував мені новий сенс життя. Відтоді Він завжди поруч мене.
Ісусе, я дякую Тобі, що Ти допоміг мені перебороти страх. Ісусе, коли я повірив в Тебе, я наново народився. Ти витяг мене з глибокої ями.

(Іван)

Я не сам прийшов в Реб-центр, але привів мене сюди Ісус. Тут я зрозумів, що це таке Біблія. Я тут дізнався, що Ісус був посланий Богом як Спаситель. Я повірив, що Він Бог та що Він приніс на землю заповіді, щоб нам жити по новим законам, щоб нам всім воскреснути та мати Царство небесне. Тому я зараз тут знаходжусь.
Дай мені, Боже, побачити Тебе та побачити Ісуса. Амінь.
Мені 55 років. Я тут висповідався за все своє життя. І мені так легко стало на душі і в загалі. Я став іншою людиною. Я тут зрозумів, що, якщо я буду жити по заповідям Божим, я буду на 100 відсотків новою людиною і все буду робити краще ніж до сих пір. Святе Причастя стало для мене очищенням моєї душі від гріхів. Я прекрасно себе почуваю. Я вже не грішу так, як колись. В Святому Причасті я приймаю Ісуса в себе. Приймаючи Його Тіло й Кров, я приймаю Його силу в своє життя. Амінь.

Залишити відповідь