Етапи реабілітації

Мотиваційний період, який триває 2 тижні. Це є час, коли можна  придивитися до центру, визначитись, чи хочу проходити саме тут реабілітацію, якщо так то, пише мотивацію і складає цілі, які має осягнути до кінця першого етапу. Після цього на коло зачитує свою історію життя - залежності, мотивацію, цілі і, таким чином, його приймають в групу.

1-й етап триває 3 місяці, де  учасник не може користуватися засобами комунікації і живого спілкування з близькими та рідними, в цей час забороняється самосійний вихід за межі центру.

2-й етап триває приблизно три місяці, учасник підготовлює наступні цілі для досягнення, відбувається зустріч в групі (перехід), де і вирішується, чи переводити учасника у другий етап. В  2-му етапі дозволяється користуватися інтернетом і телефоном один раз в тиждень, також дозволяється вихід за межі центру у супроводі служителів чи осіб з третього етапу.

3-й етап: учасник підготовлює наступні цілі для досягнення, відбувається зустріч в групі (перехід), де є і вирішується чи переводити учасника у третій етап. Третій етап триває 6 міс. В другій половині дозволяється вихід за межі центру самостійно. Можна частіше використовувати засоби комунікації. Дозволяється проходити ШХЖіЄ.

Залишити відповідь