Дізнайся, чи потрібне тобі звільнення

Ми пропонуємо вам пройти маленький тест з 20 питань, за допомогою якого ви зможете виявити, наскільки глибокі ваші проблеми і який вид допомоги вам необхідний. Корінь проблем може бути в зраненому серці або в демонічному контролі. На кожне питання вам потрібно буде відповісти, використовуючи цифри від 0 до 3.

Відповідь запишіть в правій колонці.

Варіанти відповідей:

0 - Ніколи
1 - Рідко, іноді
2 - Часто
3 - Завжди, постійно, дуже часто

Питання

(Важливо відповідати чесно, тоді відповіді тесту будуть реальними)

Відповідь

(0-3)

1Ви бачите у снах кошмари, монстрів, насильство, розпусту?
2Вас ранять інші люди, зраджують, ображають, "кидають"?
3Ви хочете померти або накласти на себе руки?
4Вас атакує якась сила, голоси?
5Ви хворієте (хронічні або спадкові хвороби)?
6Вас осуджують інші (ви знаєте це)?
7Ви не можете протистояти спокусам і гріху?
8Як часто з вами відбувалися аварії, каліцтва, травми?
9Своїми словами ви раните інших (вам це говорять)?
10Вам важко пробачити?
11Ви мстите іншим (свідомо чи несвідомо)?
12Ви були або є залучені в чаклунство, окультизм, викликали духів?
13Приходить страх або ви боїтеся чогось або когось?
14Вас проклинали або проклинають (ви знаєте це)?
15Ви відрікалися від Бога, Ісуса або від християнства?
16Ви слабкі, немічні, сонливі, хворобливі?
17Ви конфліктуєте, сперечаєтеся, доводите, роздратовуєтесь?
18Ви боїтеся простору, замкнутості, вогню, води, темряви?
19Ви грішите і знаєте, що ви робите гріх?
20Вам хочеться брудного або забороненого сексу?
Тепер підрахуйте загальну суму балів в колонці і запишіть відповідь >>>

 КЛЮЧ ДО ТЕСТУ

Якщо ви набрали від 0 до 10 балів

Ваше духовне здоров'я на високому рівні але ви проходите зараз процес зцілення. Служіть Господу, шукайте Його обличчя, упокорюйтеся і це допоможе вам зцілюватися ще більше і глибше.

Якщо ви набрали від 10 до 20 балів

Ви майже здорові, але вам потрібно працювати над собою. Найімовірніше ваші слабкості і помилки викликані не демонами, але вашим неправильним вибором. Тобто вам потрібно працювати над своїм характером і духовно зріти. Вам потрібно підвищити духовну дисципліну, більше спілкуватися з помазаними людьми, уникати контактів з тими, хто веде неправедний спосіб життя, дивитися, вчитися і слідувати хорошим прикладам.

Якщо ви набрали від 20 до 40 балів

Ваше духовне здоров'я на низькому рівні, вам потрібно працювати над своїм характером і вам потрібна допомога інших людей. Зверніться по допомогу до ваших лідерів або християнських консультантів. Обов'язково пройдіть через ступені зречення, руйнування проклять, позбавлення від клятв, неблагочестивих  сексуальних зв'язків, негативних сповідань тощо. Це допоможе вам швидше зцілюватися і відновиться жорстка духовна дисципліна. Ведіть смиренний образ життя в послусі своїм лідерам. Спілкуйтеся з помазаними людьми, уникайте спільних справ з тими, хто веде неправедний спосіб життя.

Якщо ви набрали від 40 до 50 балів     

Є ймовірність контролю демонів. Ваше духовне здоров'я на дуже низькому рівні, вам потрібна допомога служіння звільнення. Зверніться за допомогою до таких служителів і не відкладайте це питання в довгий ящик. Вам потрібно пройти через всі ступені звільнення і якщо потрібно повторіть знову, поки не будуть позитивні результати. Змушуйте себе молитися, читати Біблію, ходити на зібрання, коли цього не хочеться. Розірвіть всі зв'язки з поганими спільнотами. Припиніть бунтувати і звинувачувати кого б то не було, особливо в церкві. Візьміть відповідальність за свої гріхи і станьте підзвітні одному з людей, яким ви довіряєте і який має владу коригувати вас і виправляти.

Якщо ви набрали більше 50

Ви не вільні і ваше життя контролюють демони. Негайно зверніться за допомогою в служіння звільнення. Залиште всі справи і наведіть порядок у своєму житті, поки сатана не знищив вас остаточно.

Залишити відповідь